• Oficiálne potvrdenie športového úspechu

• Až tento týždeň k nám dorazil oficiálny diplom za víťazstvo v súťaži 12-hodinová plavecká štafeta / 2019. O túto radosť sa chceme podeliť aj s ostatnými. Gratulujeme a ďakujeme víťaznému družstvu chlapcov a dievčat za vzornú reprezentáciu školy.

• Zber papiera.

• Vážení rodičia !

Od pondelka, 31.5.2021 obnovujeme zber starého papiera, ktorý bol prerušený z dôvodu pandémie a z organizačných dôvodov.

Starý papier môžete nosiť v pracovné dni od 6:00 do 8:00 a ukladať ho pred vchodové dvere vľavo pod prístrešok - miesto bude označené. O 8:00 budeme papier ukladať v budove školy.

Prosíme Vás, aby ste balík označili menom a triedou, ak chcete, aby sa Vaše dieťa zúčastnilo súťaže.

Prosíme Vás, aby ste nenosili papier počas voľných dní ani mimo určeného časového intervalu.

Ďakujeme za spoluprácu a za podporu školy.

• Hygienické opatrenia od 17.5.2021

• Zákonný zástupca žiaka predkladá po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) písomné vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti. Pri prerušení viac ako 5 pracovných (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) dní z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predkladá potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast. Počet podaných Vyhlásení o bezinfekčnosti a Potvrdení o chorobe nie je limitovaný.

Vyhlasenie_zakonny_zastupca.pdf

Vstup_do_skoly.pdf

Skolsky_semafor.pdf​​​​​​​

• OK súťaže Novodobo so Shakespearom - 30. 05. 2021

• Každoročne sa naši žiaci úspešne zapájajú do súťaže Novodobo so Shakespearom. Súťaží sa v 2 kategóriách, mladší a starší žiaci v speve, prednese prózy a poézie, všetko v anglickom jazyku. Tento rok nás úspešne reprezentovali Samuel Góra, žiak 8. B v kategórii spev obsadil 2. miesto a Alexandra Jankovičová, žiačka 8. A triedy v kategórii poézia získala 5. miesto. Žiakov pripravovala p. učiteľka PaedDr. Renáta Hebortová. Gratulujeme!

• Pytagoriáda

• Najlepší matematici našej školy sa 13. a 14.apríla zúčastnili okresného kola súťaže Pytagoriáda.

Výborný výsledok dosiahol žiak 4.C - Samuel Bálint, ktorý v kategórii P4 obsadil 3. miesto. Gratulujeme!!!

V tvrdej konkurencii žiakov všetkých petržalských škôl sa nestratili ani ďalší naši žiaci, ktorí sa stali úspešnými riešiteľmi vo svoji kategóriách:

P3:  Šimon Rácz (3.A)

P4:  Leona Bernátová  (4.C), Martin Hasprún (4.B)

P5: Tereza Škrabáková, Klaudia Ebertová  (5.A), Ján Tomčáni (5.B)

P6 : Slavomír Škrabák (6.A), Michal Jankovič, Benjamín Pasti  (6.B)

P7:  Adam Kiaba  (7.B)

P8:  Peter Brudňák  (8.A), Jakub Krucký (8.B)

Srdečne blahoželáme a všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy.