• Voľné priestory na prenájom

•  K dispozícii sú  tieto priestory na prenájom:

Triedy, malá telocvičňa, veľká telocvičňa, školská jedáleň na schôdze bytových spoločenstiev.

Prenájmy sa realizujú v súlade s nariadeniami RUVZ BA , hlavného hygienika SR a MŠVVaŠ .

Telocvične sa prenajímajú len po skončení výchovno - vzdelávacieho procesu.

Žiadame Vás, aby ste do budovy vstupovali s prekrytými dýchacími cestami a dodržiavali bezpečnú vzdialenosť od zamestnancov školy.

Aktualita: priestory šatní sú v rekonštrukcii. Predpoklad ukončenia polovica októbra 2021

Platné od 1.10.2021

Ceny za prenájom:

Veľká telocvičňa: 25,27,-€/hod

Malá telocvičňa:  14,80,-€/hod

Trieda: 7,33,- €/hod

Jedáleň bez kuchyne: 23,31,-€/hod - Schôdze bytových spoločenstiev.

Informácie o prenájmoch:

Zmluvy sa uzatvárajú na obdobie školského roka: september - jún. Na školskú jedáleň na konkrétny dátum a čas.

Platby prebiehajú v dvoch splátkach. Prvá do konca kalendárneho roka a druhá do konca školského roka. Dátumy splatnosti sú uvedené v zmluve. Ostatné podrobnosti sú uvedené v zmluve, ktorú klient dostane pred podpisom na preštudovanie.

Rozvrh obsadenosti telocviční:

2021-2022_-_Obsadenie_MTV.pdf

2021-2022_-_Obsadenie_VTV.pdf

Posledný voľný termín je vo štvrtok od 19:30 do 21:00 vo veľkej telocvični.