• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 13. 01. 2021 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády ANJ online formou. Naša žiačka 7. A triedy Lea Gavran získala 3. miesto v kategorii 1A . Lenka Pekárová z 9. A v kategorii 1B sa tiež stala úspešnou riešiteľkou. Obidve žiačky pripravovala p. učiteľka Mgr. M. Máčadyová. Gratulujeme!

• PROJEKTY

• Naša škola bola úspešná v dvoch projektoch:

1.Skús to aj ty s mikro.bitmi,  donor: Nadácia Pontis, grant v hodnote 792 €

2.Čítame radi, donor MŠVVaŠ, grant v hodnote 800 €

Oba projekty vypracovala PaedDr. Jana Blaňárová.

• Klasifikácia

• 1. porok 2020/2021

Vážení zákonní zástupcovia detí a milí žiaci !

V súlade s usmernením MŠVVaŠ pre hodnotenie a klasifikáciu žiakov základnej školy a po prerokovaní v pedagogickej rade Vám oznamujem, že v 1.-.4. ročníku sa budú predmety telesná a hudobná výchova klasifikovať ako absolvoval/neabsolvoval.

Žiaci pvého ročníka budú v prvom polroku šk. roka 2010/2021 hodnotení slovne.

V 5.- 9. ročníku sa predmety telesná výchova, výtvarná výchova, hudobná výchova a technika hodnotia slovom absolvoval/neabsolvoval.

Usmernenie_k_hodnoteniu_zakladnych_skol.pdf​​​​​​​

M.Capek, riaditeľ

• OZNAM

• Dištančná výuka

Dňom 11.1.2021 prechádza vyučovanie žiakov 1. - 9. ročníka na dištančnú formu.

O ďalšom postupe Vás budeme informovať podľa aktuálnej situácie a nariadení kompetentných orgánov.

V prípade otázok a technických problémov sa prosím s dôverou obrátte na triednych učiteľov Vašich detí.

Ďakujeme z spoluprácu.

AKTUALIZÁCIA 14.1.2021 o 15:30:

Dištančná výuka žiakov 1.- 9. ročníka pokračuje aj v ďaľšom týždni od 18.1. 2021 až do odvolania.