• Voľné miesto

Hľadáme pomocnú silu do kuchyne. Mzda: 684€/brutto, možnosť náborového príspevku 550€, 100% pracovný úväzok. Viac informácií na kuchyna@zslachova.sk, v kancelárii školy alebo u vedúcej školskej kuchyne.

Nástup možný 1.3.2020

• Viem, čo zjem

• Dňa 23.01.2020 sa naša škola opäť zapojila do celoslovenského projektu "Viem, čo zjem". Žiaci 5.B triedy absolvovali hravú interaktívnu prednášku s pracovníčkou RÚVZ. Hlavnou témou prednášky bola hygiena potravín. Žiaci sa prostredníctvom zábavných aktivít zorientovali v zložení potravín a naučili sa ako správne skladovať potraviny. Prednáška sa žiakom veľmi páčila.

• Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku, 15.1.2020

• Do galérie Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku, 15.1.2020 boli pridané fotografie.

15. 1. 2020 sa na našej škole uskutočnil už piaty ročník Obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku. Tí najlepší zo základných škôl a osemročných gymnázií v Petržalke sa stretli, aby si zmerali sily v štyroch jazykových disciplínach - v počúvaní, čítaní, hovorení a gramatike. Vyhrali traja najlepší v dvoch kategóriách A a B, ale všetky deti boli výborné. Potešil nás úspech našej žiačky Viktórii Červeňovej z 8.B, ktorá obsadila 3. miesto v kategórii 1B. Pripravovala ju p. učiteľka PaedDr. Hebortová. Blahoželáme! Tiež ďakujeme našim p. učiteľkám ANJ – Mgr. M. Máčadyovej -  predsedkyni OAJ, PaedDr. R. Herbortovej a Mgr. M. Malinkovičovej za výbornú prípravu a úspešný priebeh olympiády. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší ročník.

• Dňa 15. 1. 2020 sa uskutočnia triedne schôdzky:

1. stupeň: o 17:30

2. stupeň: od 17:30 do 18:30 (konzultačné)

Ste srdečne vítaní!