• Deň učiteľov 28.3.2019

• Do galérie Deň učiteľov 28.3.2019 boli pridané fotografie.

Už druhýkrát si dnes, 28.3., pri príležitosti Dňa učiteľov naši druhostupniari vyskúšali prácu učiteľa učením mladších spolužiakov na 1. stupni na hodinách slovenčiny, matematiky a anglického jazyka. Táto aktivita žiackeho parlamentu je obľúbená u malých aj veľkých žiakov. Deti si tento deň užili.

• MC Donald's Cup vo futbale 21.3.2019

• Do galérie MC Donald's Cup vo futbale 21.3.2019 boli pridané fotografie.

21.3.2019 sme s našim zmiešaným družstvom chlapcov a dievčat 4.ročníka postúpili do okresného kola MC Donald's Cupu vo futbale. "Dve výhry a jedna remíza". Družstvo kaučoval p. učiteľ Mgr. Rudolf Mandelík. Blahoželáme!

• Krajské kolo Dejepisnej olympiády 21.3.2019

• V krajskom kole Dejepisnej olympiády naša žiačka A. Brudňáková z 8.A obsadila 4. miesto a je úspešnou riešiteľkou KO DO. Pripravovala ju p. učiteľka Mgr. Lenka Fiľakovská. Blahoželáme!

• Biblická olympiáda 20.3.2019

• V okresnom kole Biblickej olympiády naše žiačky: A.Brudňáková, N.Hlavová a K.Balleková obsadili 1. miesto. Pripravovala ich p. učiteľka Mgr. Mária Valkovičová. Blahoželáme!

• Minihádzaná 20.2.2019

• Do galérie Minihádzaná 20.3.2019 boli pridané fotografie.

Vo veľkej konkurencii 12 škôl sa nám dnes podarilo vybojovať druhé miesto na minihádzanárskom turnaji "Športom za duševné zdravie", organizovanom ŠKP. Blahoželáme žiakom 5.- 6.ročníka, ktorých pripravuje p. učiteľ Mgr. Rudolf Mandelík.

• Triedne schôdzky

• Vážení rodičia !

Dňa 10.4.2019 o 17:30 h sa uskutočnia triedne schôdzky rodičovského združenia v 2. - 9. ročníku.

Ste srdečne vítaní !