• Minibasketshow - 21. 11. 2018 - 1. miesto

•

Po minuloročnom víťazstve v regionálnom kole Minibasketshow organizovanom SBA, sa nám aj tento rok podarilo vyhrať a postúpiť do celoslovenského finále. V 20 zápasoch a 16 súťažiach sme porazili družstvá Karlovky, Petržalky, Slovana, Šamorína a Senca. Našu školu reprezentovali: Košičár Martin 4.A, Scholtz Matúš 3.A,Randjak Max 3.A,Štuk Samuel 4.A,Majo Alex 4.C,Tahotný Ivan 3.B,Petráš Alex 3.A,   Petráš Peter 2.A,Domotor Alex  4.C,Strážay Jakub 3.A,Krucká Kika 4.B,Zelinková Magda 4.B,Kiabová Ela 3.B,Ottmarová Daniela 4.C,Ottmarová Tereza  4.C a Deák Matúš 4.B. Družstvo pripravoval p. učiteľ Mgr. Rudolf Mandelík v spolupráci s trénermi BSC Bratislava. Blahoželáme!

• Obvodné kolo v basketbale žiakov ZŠ - 13. 11. 2018

• Naši žiaci  Leon Varsík, Daniel Tongeľ, Valentin Gavran, Jakub Krucký, Dávid Ardon a Daniel Jukl obsadili po výbornom výkone 2. miesto. Basketbalistov pripravoval p. učiteľ Mge. Rudolf Mandelík. Blahoželáme!

• OZNAM

• Triedne schôdzky

Dňa 21.11. 2018 o 17:30 h sa uskutočnia triedne schôdzky rodičovského združenia.