• Stretnutie s Goethem

• Na okresnom kole súťaže v prednese nemeckej poézie a prózy sa naša žiačka Marianna Schusterová z 9.A umiestnila na 2. mieste. Pripravovala: Mgr. Határová. Blahoželáme!

• Športom za duševné zdravie detí

• Naši športovci opäť úspešní!  Tentokrát dňa 16.05.2018 vo vybíjanej tretí z deviatich prvostupňových družstiev bratislavských základných škôl v Dome športu v znamení podujatia "Športom za duševné zdravie detí". Deti pripravuje Mgr. Marčoková a Mgr. Mandelík. Blahoželáme :-)

• NaDevíne

• Do galérie NaDevíne boli pridané fotografie.

Dňa 5.5.2018 sa na hrade Devín konali Rytierske dni a naši žiaci z historického krúžku s p. učiteľkou Mgr. Lenkou Fiľakovskou na ňom nemohli chýbať. Žiaci sa okrem histórie hradu Devín dozvedeli mnoho zaujímavostí zo života rytierov, zasúťažili si vo viacerých disciplínach a na záver mali možnosť vidieť rytiersky turnaj, v ktorom štyria rytieri bojovali o priazeň divákov. Žiaci si tento deň naplno užili.