• MINI BASKET SHOW

• Pekný úspech priniesla basketbalová prípravka ZŠ Lachova z Mini Basket Show v Poprade, organizovanej Slovenskou basketbalovou asociáciou. Po novembrovom víťazstve v bratislavskom regionálnom kole družstvo postúpilo do aprílového celoslovenského finále, kde obsadilo konečné 5. miesto. Našu školu reprezentovali žiaci 2.- 4. ročníkov: MARTINA TOMAŠČÍKOVÁ, SOPHIA ŽUDELOVÁ, KIKA KRUCKÁ, VANESSA HALÁČKOVÁ, MAGDA ZELINKOVÁ, BENI PASTI, MARTIN KODAJ, MICHAL JANKOVIČ, PETER JANKOVIČ, TOMÁŠ PODMENÍK, MARTIN KOŠIČÁR, TOMÁŠ DUBOVEC, MAX RANDJAK,  MATÚŠ SCHOLTZ, TOMÁŠ FILO a RUDOLF HORVÁTH. Žiakov pripravoval p. učiteľ telesnej výchovy Mgr. Rudolf Mandelík.  Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a Bratislavy.