• HISTORIA MAGISTRA VITAE

• 29. 11. 2017 sa uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov krajskej dejepisnej súťaže HISTORIA MAGISTRA VITAE na tému Dejiny písané vodou. Konkurencia bola veľká, dokopy bolo vystavených 200 prác z 13 škôl. Naše žiačky 5.C Sofia Zvodová, Kristína Piačková a Kristína Fabianová získali 2. miesto a Dominik Lisý z 8.B získal cenu Ocenený exponát. Súťaž na našej škole zorganizovali Mgr. Lenka Fiľakovská a PhDr. Dagmar Phungová. Blahoželáme!

• MINI BASKETBAL SHOW

• ŠPORT

Naši žiaci z 2.A, 3.A, 3.B, 4.A a 4.B nás úspešne reprezentovali na MINI BASKETBAL SHOW. V regiolálnom kole zvíťazili a postupujú do finále, ktoré sa uskutoční v apríli 2018 v Poprade. Žiakov pripravoval p.učiteľ Mgr. Rudolf Mandelík. Blahoželáme!

• Majstrovstvá obvodu v basketbale

• Do galérie Majstrovstvá obvodu v basketbale boli pridané fotografie.

Na školských Majstrovstvách obvodu Bratislava V v basketbale žiakov základných škôl naši žiaci: Samuel Branský, Valentín Gavran, Jakub Krucký, Ondrej Kubiš, Max Lelkeš, Erik Daniel Tongeľ, Leonerdo Varsík a Denis Weinberger obsadili 3. miesto. Žiakov pripravoval p. učiteľ Mgr. Rudolf Mandelík. Blahoželáme!