• Nový projekt pre našu školu "Stavanie je náš svet"

• Prosíme  podporte náš školský projekt pre Vaše deti - "Stavanie je náš svet"
            Prostredníctvom tohto projektu môžme získať pre školu stavebnice Lego a Merkur, ktoré  podporujú kreativitu a predstavivosť detí, schopnosť konštruktívne rozmýšľať, rozvíjať motoriku, ale i sociálne schopnosti či nadväzovanie spolupráce.

Hlasovanie verejnosti prebieha od 1. júna do 30. júna 2017.
            Projekt a aktuálny stav hlasovania nájdete tu:
        • Úspechy našich žiakov v športe

• Mesiac máj bol bohatý na šport. Naši štvrtáci: Boča, Kuchárik, Ruža, Trokan, Šubert, Krucký, Ďurdík, Ardon, Scholtz, Rumišek a Kriho obsadili 3. miesto v MINIHÁDZANEJ. Z 21 zúčastnených škôl sme na druhom mieste v tabuľke. Na MAJSTROVSTVÁCH OBVODU BRATISLAVA V. v ATLETIKE Nina Kašpráková z 8. A obsadila 3. miesto v skoku do diaľky a  Jakub Bošáni z 9. A obsadil 4. miesto vo vrhu guľou a hode kriketovou loptičkou. Vo futbalovej súťaži MINIPENALTA obsadili 3. miesto naši žiaci: Šubert, Ďurdík, Bartoň, Krucký, Ardon, Scholtz, Rumišek, Kriho, Branský a Fügersy. Sebastián Rumišek bol vyhlásený za najlepšieho strelca turnaja. Žiakov pripravovali naše p. učiteľky PaedDr. Suchánková a Mgr. Zapletalová. Blahoželáme!